מאמרים


חדר כושר בבניין מגורים

אחזקה של חדר כושר שמשמש בית משותף אינה שונה באופן מהותי מאחזקה של חדר כושר ציבורי שמשמש את הקהל הרחב.

ההבדל הוא שלרוב חדר כושר שמשמש את דיירי הבניין, קטן יותר ועם פחות מכשירי כושר ביחס לחדר כושר ציבורי, עובדה שגורמת לנציג וועד בית שמטפל בו לקרוא לשירות בעת תקלה בלבד.


 

איך לשמור על מכשירי כושר תקינים לאורך זמן?

לא פעם פונים אלינו ומבקשים לקבל טיפים על איך ניתן להוזיל בהוצאות התיקונים החודשיות שברוב המקרים הן בלתי צפויות ולעיתים יקרות מאוד.עובדה ידועה היא שנקיטה בשיטת השימור יכולה למנוע לא מעט תקלות יקרות, אך לא תמיד יודעים איך לנקוט בשימור, וגם לא תמיד יש את הזמן להפנות לנושא זה את תשומת לב…

 

מהי חשיבות האחזקה בחדר הכושר? איך כדאי לנהל אותה?

חדר כושר צריך להצטיין בשלושה תחומים על מנת למשוך אליו לקוחות לאורך זמן – ראשית צריך להיות בו נציג מכירות מיומן או מחלקת מכירות שיודעים לשווק את חדר הכושר על הצד הטוב ביותר, שנית, בחדר הכושר צריכים להיות מועסקים מאמני כושר ומדריכי חוגים מקצועיים שידעו למצות את הפוטנציאל של כל לקוח ולהביא אותו לתוצאות, ואחרון היא מחלקת אחזקה מאורגנת ומקצועית שתשמור על חדר הכושר מדוגם...

 

מהן הסכנות הבריאותיות בשימוש בבריכות שחייה?

אחת מפעילויות הספורט והנופש הנפוצות בישראל היא רחצה בבריכת השחייה. מגוון הבריכות הקיימות בישראל הוא גדול מאוד, זאת לאור ההתאמה של שימוש בבריכת השחייה לגוון רחב של צרכים – החל מפיזיותרפיה, אימון וכושר ועד לנופש עם הילדים.השימוש בבריכת השחייה הפך לשכיח כל כך שאין אנו חושבים על הסכנות הטמונות בה. בכל קיץ אנו שומעים על מפגעים שקורים בעקבות שימוש בבריכת השחייה שנגרם בעקבות איכות המים וסביבת הבריכה. מפגעים שלא פעם, אף גורמים לפציעות חמורות.

 כמה עולה לתחזק בריכה?

כבר יותר מעשר שנים שחברת TD-M מתמחה באחזקתן של בריכות שחייה פרטיות, טיפוליות וציבוריות. בתוך כך, אנשים ובעלי תפקידים רבים האחראיים על בריכת שחייה נוהגים לשאול אותנו כמה עולה לתחזק בריכה. חשוב להבין שהתשובה לשאלה זו אינה אחידה ותלויה בין היתר בטיפולים הנדרשים ותדירותם, מספר המשתמשים בבריכה, הפעולות המבוצעות לבד או בעזרת בעלי המקצוע, סוג החבילה שבחרתם ועוד מאפיינים של הבריכה עצמה.

 
 
 ירוקת בבריכה

אין ספק כי ירוקת בבריכה מהווה בעיה נפוצה המופיעה בבריכות ציבוריות, טיפוליות ופרטיות כאחת. יחד עם זאת, אם הבריכה מטופלת באופן מקצועי ורציני אפשר בהחלט למנוע את הבעיה מראש. יתר על כן, גם אם כבר הופיעו מים ירוקים בבריכה שלכם אין הכרח להחליף את כל המים, וניתן בהחלט לטפל במצב בצורה משביעת רצון. על מנת לעשות זאת יש לפנות אל חברה המתמחה בתחום כמו TD-M, שכבר יותר מעשר שנים מתחזקת בריכות עבור שורה ארוכה של לקוחות.

 
 ניקוי בריכה

אין ספק שניקיונן של בריכות שחייה מהווה מרכיב מרכזי באחזקתן. לכן, אנו ב- TD-M ראינו לנכון לספר לכם על אמצעים והחומרים השונים שמשמשים למטרה זו, כדי שאתם והשוהים בבריכה תוכלו ליהנות מרחצה נעימה ובטוחה.

 
 
 
 
 בדיקת מים בבריכה
  

איכות המים בבריכת השחייה נחוצה לא רק מהבחינה אסתטית ולהרגשה נעימה, אלא גם מהפן הבריאותי. למען שמירה על איכותם יש לעשות שימוש בכלים ייעודיים ובחומרי ניקוי שתפקידם למנוע הזדהמות. חברת TD-M מתחזקת כבר יותר מעשור בריכות שחייה טיפוליות, ציבוריות ופרטיות, ולאור ניסיוננו אנו מביאים מספר פרטים חשובים על בדיקת מים בבריכה.